Marmarisliler ‘Çocuklar Üşümesin’ dedi

Çocuklar üşümesin diyerek Van Erciş'ten sonra bir yardım kampanyası da Malatya'ya bağlı Hekimhan ilçesinin kırsal bölgelerinde eğitim gören çocuklar için başlatıldı.

0
Çocuklar üşümesin diyerek Van Erciş'ten sonra bir yardım kampanyası da Malatya'ya bağlı Hekimhan ilçesinin kırsal bölgelerinde eğitim gören çocuklar için başlatıldı.

Marmaris Belediyesi ve Kent Konseyi tarafından Çocuklar Üşümesin diyerek düzenlenen  kampanya ile toplanan 5-14 yaş kıyafetler ve ayakkabılar Hekimhan Belediyesi’nin de aracılığı ile ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacak.

Kırsal bölgelerdeki okullarında zor kış koşulları altında eğitim gören ve maddi imkansızlıklar
yaşayan çocuklara düzenlenen kampanya 2 ay sürecek.

Kampanyaya katılmak isteyenler hiç giyilmemiş veya az kullanılmış 2. el kıyafetleri veya kışlık ayakkabılarını Marmaris Belediyesi pazaryerinin üst katında faaliyet gösteren Kent Konseyi ofisine teslim edebilir.

KAYNAKBHA
Paylaş
Önceki İçerikTutuklu M.Ö: “Tahliyeme karar verilmesini talep ediyorum”
Sonraki İçerikRitim Grubu Marmaris’te coşturdu
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here