Marmaris’de fırtınada 105 ağaç devrildi

Saatteki hızı 113 kilometre ölçülen fırtına nedeniyle ilçede 105 ağaç devrildi. Kuvvetli yağış ve fırtına ilçede yaşamı olumsuz etkiledi. 

0
Kuvvetli yağış ve fırtına ilçede yaşamı olumsuz etkiledi. Saatteki hızı 113 kilometre ölçülen fırtına nedeniyle ilçede 105 ağaç devrildi.
Muğla‘nın Marmaris ilçesinde, iki gündür etkili olan kuvvetli yağış ve fırtınada 105 ağaç devrildi.

Kuvvetli yağış ve fırtına ilçede yaşamı olumsuz etkiledi. Saatteki hızı 113 kilometre ölçülen fırtına nedeniyle ilçede 105 ağaç devrildi. Marmaris Belediyesi yetkileri, ağaçların

Kuvvetli yağış ve fırtına ilçede yaşamı olumsuz etkiledi. Saatteki hızı 113 kilometre ölçülen fırtına nedeniyle ilçede 105 ağaç devrildi.

bazı iş yerlerinde hasara neden olduğunu bildirdi.

Rüzgar nedeniyle denizde dalgalar oluştu, yat limanındaki işletmeler, şiddetli fırtınadan etkilenmemek için tedbir aldı.

Deniz kenarında işletmesi bulunan Nihat Özalp, gazetecilere yaptığı açıklamada, fırtına için ellerinden geldiği kadar önlem almaya çalıştıklarını söyledi.

Şemsiyeleri kaldırdıklarını belirten Özalp, “Camların kırılmaması için tedbir aldık. İş yerimizi korumaya çalıştık. Dün deprem oldu. Fırtına devam ediyor. Kışı zor geçiriyoruz. Allah beterinden saklasın.” dedi.

Meteoroloji yetkilileri, sağanak ve fırtınanın yarın akşam saatlerine kadar devam edeceğini bildirdi.

KAYNAKAA
Paylaş
Önceki İçerikHizmet sektöründe güven azaldı, İnşaat sektöründe arttı
Sonraki İçerikYamaçtan kopan kaya parçaları karayolunu kapattı
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here