bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar yine yeniden aday

Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar yine yeniden aday
allkaria

Acar, Tepe Mahallesi Eşref Girginç Parkı’nda mahalle sakinleriyle sohbet toplantısı düzenledi. ( Anadolu Ajansı )

Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar, “Ali Acar belediye başkan adayı. Şartlar ne olursa olsun, nereden olursa olsun, hangi koşulda olursa olsun, sizlerle beraber bu seçim yarışında var olacağız” dedi.

Acar, bugün Tepe Mahallesi Eşref Girginç Parkı’nda mahalle sakinleriyle sohbet toplantısı düzenledi.

Mahallede sohbet toplantısı planladıklarını ancak aday belirleme sürecinde halen belirsizlik yaşanmasından dolayı toplantının mini bir mitinge dönüştüğünü belirten Acar, Marmaris’i 15 yıldır yönettiklerini, marka bir şehir haline getirdiklerini söyledi.

Marmaris adayı açıklanana kadar partilerinde olduklarını aktaran Acar, şunları kaydetti:”Ali Acar Cumhuriyet Halk Partisi’nin bugüne kadar aday adayıydı. Mevcut onurlu şerefli bir belediye başkanı. Genel Merkezimiz doğru karar verecek en ufak bir endişem yok. Ali Acar aday gösterilecek, gösterilmek zorunda. Ali Acar belediye başkan adayı. Şartlar ne olursa olsun, nereden olursa olsun, hangi koşulda olursa olsun, sizlerle beraber bu seçim yarışında var olacağız. Ne yaptıysak Marmaris’in çıkarları için mücadele ettik. Kimseye karışmadık. Lütfen yeter. Marmaris’e içeriden çomak sokmasınlar.”

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ