Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar yine yeniden aday

Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar, "Ali Acar belediye başkan adayı. Şartlar ne olursa olsun, nereden olursa olsun, hangi koşulda olursa olsun, sizlerle beraber bu seçim yarışında var olacağız" dedi. Ali Acar (fotoğraf), Tepe Mahallesi Eşref Girginç Parkı'nda mahalle sakinleriyle sohbet toplantısı düzenledi. ( Anadolu Ajansı )
Acar, Tepe Mahallesi Eşref Girginç Parkı’nda mahalle sakinleriyle sohbet toplantısı düzenledi. ( Anadolu Ajansı )

Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar, “Ali Acar belediye başkan adayı. Şartlar ne olursa olsun, nereden olursa olsun, hangi koşulda olursa olsun, sizlerle beraber bu seçim yarışında var olacağız” dedi.

Acar, bugün Tepe Mahallesi Eşref Girginç Parkı’nda mahalle sakinleriyle sohbet toplantısı düzenledi.

Mahallede sohbet toplantısı planladıklarını ancak aday belirleme sürecinde halen belirsizlik yaşanmasından dolayı toplantının mini bir mitinge dönüştüğünü belirten Acar, Marmaris’i 15 yıldır yönettiklerini, marka bir şehir haline getirdiklerini söyledi.

Marmaris adayı açıklanana kadar partilerinde olduklarını aktaran Acar, şunları kaydetti:”Ali Acar Cumhuriyet Halk Partisi’nin bugüne kadar aday adayıydı. Mevcut onurlu şerefli bir belediye başkanı. Genel Merkezimiz doğru karar verecek en ufak bir endişem yok. Ali Acar aday gösterilecek, gösterilmek zorunda. Ali Acar belediye başkan adayı. Şartlar ne olursa olsun, nereden olursa olsun, hangi koşulda olursa olsun, sizlerle beraber bu seçim yarışında var olacağız. Ne yaptıysak Marmaris’in çıkarları için mücadele ettik. Kimseye karışmadık. Lütfen yeter. Marmaris’e içeriden çomak sokmasınlar.”

leave a reply