Mandalin Plus’ta renkli ’Cadılar Bayramı’

0
58

Bodrum Mandalin Plus’ta gencinden yaşlısına herkes korkutucu kostümlerle ‘Cadılar Bayramı’nı kutladı. Mekanda gerçekleştirilen partide renkli görüntülere sahne oldu.
İlk kez İngiltere’de ortaya çıkan, Pagan ve Hristiyan kökenli bir gelenek olan, İngilizcede ‘Hallowen’ olarak bilinen 31 Ekim ‘Cadılar Bayramı’ Bodrum çeşitli mekanlarda kutlandı. Bodrum’daki eğlence mekanlarında Cadılar Bayramı partileri yapıldı. Cadılar Bayramı’nın simgesi olarak bilinen içi boşaltılmış gülen surat şeklinde tasarlanan balkabağının içinde yanan mumların yer aldığı eğlence merkezleri renkli görüntülere sahne oldu.
Eğlence merkezlerinin önünde Cadılar Bayramı partilerine özel makyaj yapıldı. Özel kostüm ve makyajların hakim olduğu partilerde gencinden yaşlısına herkes doyasıya eğlendi.
Kostüm birincisi seçilen büyüklere ve çocuklara çeşitli hediyeler verildi.

Paylaş
Önceki İçerikAmbrosia Hotel’de Kahvaltı Günleri Başladı
Sonraki İçerikİngilizler Bodrum’a Geri Dönüyor
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here