Malatyalılar Bodrum’da Buluştu

Muğla ve ilçelerinde yaşayan Malatyalı vatandaşlar Bodrum Güler Steakhouse’da bir araya gelerek unutulmaz bir gece yaşadı.
Bodrumlu iş adamı ve Güler Steakhouse’ların sahibi Murat Gümüşoğlu’nun girişimleri ile Muğla Malatyalılar Derneği tarafından düzenlenen Malatyalılar Gecesine Bodrum kaymakamı Bekir Yılmaz ile eşi Cihan Yılmaz, Galatasar’ın eski başkanlarından Alp Yalman, Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek, Muğla Malatyalılar Derneği Başkanı Mustafa Demirhan ve Muğla ilçelerinde yaşayan birçok Malatyalı katıldı.
Bodrum Bitez’de bulunan Güler Steak House’da yapılan ve Malatya türkülerinin söylendiği gecede davetliler zaman zaman oynayarak eğlendi.  Malatya’nın yerel sanatçısı Muharrem İmik de söylediği yöresel şarkılar ile davetlilere oldukça eğlenceli anlar yaşattı. Gecenin sonlarına doğru Bodrum’da yaşayan sanatçı Çağlar da sahneye çıkarak Malatya türküleri seslendirdi.
Malatyaspor Kulübü Başkanı Adil Gevrek, “Malatyalı hemşerilerimizle gurur duyuyoruz. Bodrum’da bizi bir araya getirdiler. Türkiye’nin her yerinde Malatyalılar harika işlere imza atıyor. Malatyalıları en iyi şekilde temsil etmek için hep birlikte çalışacağız” dedi.
Birbirleri ile tanışma ve kaynaşma fırsatı bulan Malatyalılar geç saatlere kadar eğlendi.
(Hülya ELTEŞ)

leave a reply