Makine mühendisi evinde ölü bulundu

0
36

MİLAS- Bodrum Havalimanı’nda, bir şirket bünyesinde görev yapan makine mühendisi Selahattin Ataman (45), evinde ölü bulundu.
Milas- Bodrum Havalimanı’ndaki özel bir şirkette makine mühendisi ve şirket yöneticisi olarak görev yapan Selahattin Ataman, sabah işe gitmeyince mesai arkadaşları telefonla aradı, ancak yanıt alamadı. Milas ilçesi Aydınlıkevler Mahallesi’ndeki evine giden arkadaşları, kapıyı da açan olmayınca, polise haber verdi. Çilingire kapıyı açtırıp içeri giren polisler, Ataman’ı evin salonunda yerde ölü buldu. Arkadaşları arasında üzüntü yaratan Ataman’ın cenazesi, otopsi yapılmak üzere Muğla Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.
Ataman’ın 3 ay önce geçici görevle Bolu’dan Muğla’ya geldiği, Milas’taki evinde yalnız yaşadığı, eşi ve 2 çocuğunun ise memlekette kaldığı öğrenildi.

Paylaş
Önceki İçerikBodrum Hindistan’da tanıtılıyor
Sonraki İçerik5 gündür kayıp engelli genç, her yerde aranıyor
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here