LUZMAR Avize Mağazası Açıldı

0

İş adamları Cengiz  Paralı, Erhan Arslan, Şenol Beğenmiş, geçtiğimiz cumartesi günü, Luzmar Aydınlatma, Elektrik ve Gayrimenkul şirketini Balkanoğlu iş merkezinde, kalabalık bir davetli topluluğunun katılımıyla açtılar.
Mağazadaki tüm avizelerin kendi imalatını olduğunu söyleyen Cengiz  Paralı, “Avizelerimizi bugün hiç bir mağazada göremezsiniz.” dedi. Yüzlerce çeşit avizelerin 2 katlı mağazada sergilendiğini söyleyen şirket ortaklarından Erhan Arslan, ise “Bodrum’da Kaliteyi, ucuza satacağız. Tüm Bodrumluları mağazamıza bekliyoruz” diye konuştu.
Bodrumlu iş adamlarının eşleriyle birlikte katıldığı açılışı İçişleri Bakanlığı Başmüfettişi Atilla Şahin ve diğer misafirler yaptı.

Paylaş
Önceki İçerikHırsızlık Anı Güvenlik Kamerasında
Sonraki İçerikBODTO Yeni Yönetiminden Bodrum Protokolüne Ziyaret
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here