Lüks villaya uyuşturucu operasyonu

0

Bodrum’da, lüks bir villaya düzenlenen uyuşturucu operasyonunda, 2 şüpheli gözaltına alındı.
Bodrum Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri, Torba Mahallesi’ndeki bir villada uyuşturucu yetiştirildiği ihbarı üzerine harekete geçti.
Söz konusu adrese düzenlenen operasyonda, villanın üst katındaki odada özel düzenekle kurulmuş alüminyum folyo ile kaplı bez dolapta kenevir yetiştirildiği tespit edildi. Yetiştirilen kenevir imha edildi.
Aramada, iki hassas terazi, bitki yetiştirmede kullanılan zirai ilaçlar, gübreli toprak, ısı ve nem ölçer gibi malzemeler ele geçirildi.
M.Y. ve H.H.C. gözaltına alındı.

Paylaş
Önceki İçerikBodrum’da sağanak
Sonraki İçerikBODRUMSPOR, DİYARBAKIR DEPLASMANINA HAZIRLANIYOR
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here