Leman Sam ile Mori Performance’da bir gece

Muhteşem sesiyle Leman Sam, sevilen şarkılarıyla Mori Performance sahnesinde hayranlarıyla biraraya geldi.

0
Leman sam ile Mori Performance akşamı

Sevilen şarkılarıyla hayranlarına unutulmaz bir müzik ziyafeti veren Leman Sam hayat felsefesini “Olmazsa olmaz şart; sahiden olduğun gibi olmak.

Gerçek ruhun neyse, üzerine örtüler koymadan öylece yaşamak. Bu örtüler sizi yorar. Onun için ben çırılçıplak bir ruhla dolaştım” diyen sanatçı, duru sesi ve şarkılarıyla kendi ruhunuzu bulmanız için şarkılarını söylüyor.

Leman Sam şarkı söylemeyi ne kadar sevdiğini şu sözlerle ifade etmiştir; “Aşık olur gibi şarkımı söylerim, şarkımı söyler gibi de aşık olurum.”Mori Performance sahnesinde muhteşem bir konser ziyafeti sunan Leman Sam yaklaşık iki saat kadar sahnede kaldı.

Paylaş
Önceki İçerikDevrilen traktörün altında kalan sürücü öldü
Sonraki İçerikBodrum’da tadilat yapılan binada göçük: 5 yaralı
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here