KUTAY’dan “YENİ DUSTER” OFF ROAD ŞENLİĞİ

Kutay Otomotiv, doğa ve araç tutkunlarını, Bodrum ve Milas Off Road Klüpleriyle ortaklaşa yaptığı organizasyon ile, Mumcular-Ören güzergahında buluşturuyor.
Mart ayı başında piyasaya sunulan, yeni Dacia DUSTER, benzinli, diesel, otomatik ve düz vites / 4*2 ve 4*4 motor seçenekleri ile onu bekleyenlerin beğenisine sunuldu. Eşzamanlı olarak da tüm Türkiye’deki Renault/Dacia showroomlarında tanıtım ve deneme günleri düzenleniyor.
Renault Muğla ve Bodrum yetkili satıcısı Kutay Otomotiv’de, 10-17 Mart tarihlerinde, seçkin konuk ve müşterilerini kendi plazalarında ağırladı, araçlarını tanıttı, çeşitli ikramlar ve eğlencelerle dolu neşeli bir DUSTER lansmanı gerçekleştirdi.
Dacia DUSTER tutkunlarını, doğa ile bir araya getirmenin yaratacağı heyecanı ve algıyı yakalayabilmek için
1 Nisan Pazar günü saat 10.00’da, Bodrum Off Road klübü (Bodoff) ve Milas Off Road klübü (Miloff) üyeleri, Kutay Otomotiv Müşterileri ile, Mumcular’da buluşacak.
Sözkonusu klüplerin birbirinden çarpıcı ve farklı otomobilleriyle, yeni DACİA DUSTER, Mumcular’da bir araya gelecek ve doğa/araç tutkunları, o gün yeni DUSTER’i kendi doğal ortamında kullanarak, diğer off road araçları ile karşılaştırma şansını yakalayacaklar.
Başlangıç noktasının Mumcular Barajı olarak belirlendiği offroad şenliği Ören nehir kenarında yapılacak piknik ile son bulacak.
Bu etkinliğe aynı zamanda, yeni duster 4*4 satın almış tüm Dacia Duster sahipleri de davetli…

 

leave a reply