bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Külliyede Muğla Zirvesi

Külliyede Muğla Zirvesi
REKLAM ALANI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Talimatıyla, Muğla Genelindeki Yatırımların Değerlendirilmesi Amacıyla AK Parti Muğla Heyeti, Külliye’de Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay Başkanlığında Bakanlarla Bir Araya Geldi. AK Parti Muğla Milletvekilleri Demir Ve Gökcan, “Muğla İçin Çok Özel Bir Toplantı Oldu. Muğlamız İçin Var Gücümüzle, Durmaksızın Çalışmaya Devam Ediyoruz.” Dedi.
Cumhurbaşkanı Ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Talimatıyla, AK Parti Muğla Açısından Bir İlk Yaşandı.
AK Parti Muğla Milletvekili M. Yavuz Demir, Yelda Erol Gökcan, İl Başkanı Kadem Mete Ve AK Parti-MHP’li Belediye Başkanlarından Oluşan Heyet, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay Başkanlığında Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde 6 Bakanla Bir Araya Gelerek Yatırımları Üst Düzeyde Değerlendirmeye Aldırdı.
Toplantıda, Tarım Ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli, Kültür Ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Gençlik Ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Ulaştırma Ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, Çevre Ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Enerji Ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez Ve Bazı Bakan Yardımcıları Yer Aldı.
AK Parti- Cumhur İttifakı Heyetinde Köyceğiz Belediye Başkanı Kamil Ceylan, Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir, Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, Ula Belediye Başkanı İsmail Akkaya, Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Karakuş, Ortaca Belediye Başkanı Alim Uzundemir Yer Aldı.
Toplantıda Muğla Ve İlçelerine Yapılacak Yatırımlar Tek Tek Gündeme Alınarak, İlgili Bakanlıklar Tarafından Çalışmalara Başlanmasına Karar Verildi.
“MUĞLAMIZ İÇİN VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞIYORUZ”
AK Parti Muğla Açısından Bir İlk Olma Özelliği Taşıyan Toplantıya İlişkin AK Parti Muğla Milletvekili M. Yavuz Demir Ve Yelda Erol Gökcan Ortak Açıklamalarında; “Sayın Cumhurbaşkanımızın Talimatıyla Muğla İçin Çok Özel Bir Toplantı Gerçekleştirdik. Cumhurbaşkanlığı Düzeyinde Projelerimizin İlgili Bakanlarımızla Hep Birlikte Aynı Ortamda Değerlendirilmiş Olması Büyük Bir Motivasyon Yarattı. Muğlamıza Yapılacak Yatırım Ve Projelerin Bakanlıklar Nezdinde Takibini Yapmaya Devam Edeceğiz. Muğlamız İçin Var Gücümüzle Çalışıyoruz. Muğlamıza Verdikleri Bu Anlamlı Destek İçin Cumhurbaşkanımız Ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Başta Olmak Üzere, Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sayın Fuat Oktay İle Bakanlarımıza Hemşerilerimiz Adına Şükranlarımızı Sunuyoruz.” İfadelerini Kullandı.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ