KRALİYET AİLESİNİ BODRUM’DA AĞIRLADI

0

Merhum Mustafa Koç’un annesi Çiğdem Simavi, Bodrum Türkbükü’nde yer alan Divan Hotel’de Tayland Kraliyet ailesini misafir etti.
Koç Holding Yönetim Kurulu Üyesi Çiğdem Simavi, tatil için geldiği Bodrum’da yurt dışından gelen misafirlerini ağırladı. Divan Hotel’in iskelesinde keyifli bir akşam yemeği organize eden Çiğdem Simavi, Tayland Kraliyet ailesini ağırlayarak çok özel bir yemek verdi. Özellikle fotoğraflarının çekilmemesini tembih eden Çiğdem Hanım, gece boyunca Tayland’lı misafirleri ile yakından ilgilendi. Yemek sonrası otele geçerken fotoğraflarının çekildiğini fark eden Simavi, “Çekmeyin istemiyorum” sözleriyle sahilden uzaklaşarak hızla otele girdi.

Paylaş
Önceki İçerikGloria Gaynor Bodrum’da konser verecek
Sonraki İçerikBODRUM SOKAKLARINDA BİR PRENSES
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here