Köyceğiz’de Kürek milli takım seçmeleri sürüyor

Türkiye Kürek Federasyonu tarafından Muğla'nın Köyceğiz ilçesinde düzenlenen Kürek Milli Takım seçme testi kampında 70 sporcu yer alıyor

0
36
Köyceğiz'de Kürek Milli Takım seçmelerinde 70 sporcu ter döküyor
Türkiye Kürek Federasyonu tarafından Muğla’nın Köyceğiz ilçesinde düzenlenen Kürek Milli Takım seçme testi kampında 70 sporcu ter döküyor.
Türkiye Kürek Federasyonu Muğla Köyceğiz’de seçme yapıyor

Kürek Federasyonu Teknik Kurul Başkanı ve Kürek Milli Takımı Antrenörü Yusuf Hikmet Oktar yönetiminde yapılan çalışmada sporcular, koşu ve ısınma hareketlerinin ardından Köyceğiz Gölü’nde yaklaşık iki saat kürek çekti.

Oktar, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kamp çalışmaları için sakin gölleri seçtiklerini söyledi.

Kampta 70 sporcunun bulunduğunu belirten Oktar, “Buradaki çalışmalarımızın amacı, 2019 olimpiyat seçme yılı olduğu için bu yarışlarda en az 3 tekne sınıfında olimpiyat vizesi almak. Bunun için kış çalışmalarına başladık. Bugün de 4 kilometreden oluşan seçme testlerini yapıyoruz.” diye konuştu.

Yusuf Hikmet Oktar, test kampında elde edilecek verilerle Kürek Milli Takım’a aday sporcuların belirleneceğini ifade etti.

KAYNAKAA
Paylaş
Önceki İçerikBüyük Önder, “Atatürk Koşusu” ile Bodrum’da anıldı
Sonraki İçerikTarihi eser operasyonunda 4 gözaltı
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here