KOCASI DEMET’İ ÇOK KIZDIRDI…

0

Bayramın üçüncü günü Bodrum Pasha gece kulübünde sahne alan başarılı sanatçı Demet Akalın, hayranlarının hınca hınç doldurduğu mekanda geç saatlere kadar sahnede kaldı.
Konser öncesinde basın mensuplarını kulisinde ağırlayan Demet Akalın, muhabirlerin ”Bayramlarda küsler barışır sizde küs olduklarınızla barıştınız mı?” sorusuna, ”Ben kimseyle küs kalmam, hayatımda olmayan insanlara nasıl küsebilirim ki?” yanıtını verdi.
Yoğun geçecek yaz sezonunun altını çizen başarılı sanatçı, ”bugün itibariyle çok yoğun geçecek bir konser maratonumuz var. Yalnız çok ilginçtir. Okan’ın programı benden daha yoğun. Adam şaka ile karışık bizi solladı.” diyerek eşini işaret etti. Eşi Okan Kurt’un bayram programı dolayısıyla Bodrum’a gecikmeli geldiğini, bu yüzden kızları Hira ile birlikte bir süre Havalimanı’nda mahsur kaldıkları dile getiren Akalın, çok sinirlendiğini, hatta bir ara sinirden ağladığını ancak Okan Kurt’un daha sonra kendisini affettirdiğini söyledi.
Erken saatlerden itibaren Pasha kulübü dolduran hayranlarının bayramını kutlayarak programına başlayan Demet Akalın, üç saatten uzun süren konser sırasında enerjisi ve performansı ile herkesten bir kez daha tam not almayı başardı.

Paylaş
Önceki İçerikBODRUMSPOR İKİ OYUNCUYU DAHA RENKLERİNE BAĞLADI
Sonraki İçerikGümbet’te Eğlence Tam Gaz
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here