KOCASI DEMET’İ ÇOK KIZDIRDI…

Bayramın üçüncü günü Bodrum Pasha gece kulübünde sahne alan başarılı sanatçı Demet Akalın, hayranlarının hınca hınç doldurduğu mekanda geç saatlere kadar sahnede kaldı.
Konser öncesinde basın mensuplarını kulisinde ağırlayan Demet Akalın, muhabirlerin ”Bayramlarda küsler barışır sizde küs olduklarınızla barıştınız mı?” sorusuna, ”Ben kimseyle küs kalmam, hayatımda olmayan insanlara nasıl küsebilirim ki?” yanıtını verdi.
Yoğun geçecek yaz sezonunun altını çizen başarılı sanatçı, ”bugün itibariyle çok yoğun geçecek bir konser maratonumuz var. Yalnız çok ilginçtir. Okan’ın programı benden daha yoğun. Adam şaka ile karışık bizi solladı.” diyerek eşini işaret etti. Eşi Okan Kurt’un bayram programı dolayısıyla Bodrum’a gecikmeli geldiğini, bu yüzden kızları Hira ile birlikte bir süre Havalimanı’nda mahsur kaldıkları dile getiren Akalın, çok sinirlendiğini, hatta bir ara sinirden ağladığını ancak Okan Kurt’un daha sonra kendisini affettirdiğini söyledi.
Erken saatlerden itibaren Pasha kulübü dolduran hayranlarının bayramını kutlayarak programına başlayan Demet Akalın, üç saatten uzun süren konser sırasında enerjisi ve performansı ile herkesten bir kez daha tam not almayı başardı.

leave a reply