bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Kocadon’un bugün açıklanması bekleniyor

Osman Arkangil

Yunan Latin Dillerinden mezun olan Osman Nuri Arkangil, Dünya, Hürriyet, Bulvar, Tercüman gazetelerinde, muhabir, editör, müdür ve köşe yazarı olarak çalıştı. Fotoğraf, haber, araştırma ve röportaj dallarında çok sayıda gazetecilik başarı ödülü aldı. Kurduğu Ekol Menkul Değerler ve BAB Menkul Değerler şirketlerinde yönetim Kurulu Başkanlığı yaptı. BorsaTürk ve Star Borsacı dergilerini çıkardı. Yerleştiği Bodrum'da 12 yıldır mobilya üretimi ile uğraşıyor. 6 yıldır Bodrum Olay Gazetesi'nde, Bodrum'la lgili yazılar yazıyor.
CHP’de aday listesi, Kılıçdaroğlu’nun saat 14.00 de yapması beklenen açıklama ile tamamlanacak. Bodrum adayı CHP’de ciddi tartışmalara neden olmuştu.
Kılıçdaroğlu, bu konuda yetki alarak son noktayı koydu. Saat 14.00 de Bodrum Belediye Başkan adayı olarak Mehmet Kocadon’u açıklaması beklenmekte.
Bu açıklamanın ardından uzun süredir sessizliğini koruyan Kocadon’un, küskün 8 aday adayı ile görüşmesi bekleniyor. Zira; İYİ Parti adayı Mehmet Tosun güçlü bir aday ve seçim çalışmalarına başladı.
Kocadon’un 8 aday adayını ikna etmesi halinde, yarışta öne geçeceği ifade ediliyor.
Ancak seçim yarışı Kocadon için oldukça zor geçecek. Nedeni de aralıksız yağan yağmur ve sağanakların yetersiz alt yapı nedeniyle Bodrum’u perişan etti.
Kocadon’un aynı zamanda Muğla Büyük Şehir Belediye Başkan adayı Dr Osman Gürün ile de çekişmeyi bırakıp, onun desteğini alarak el ele hizmet seferberliğine girmesi gerekiyor.

Kocadon’u zorlayacak bir konu da, belediye meclisi.  Genel Merkez ve Muğla Büyük Şehrin meclis üyelerinin seçiminde daha hassas davranacağı konuşuluyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ