Kocadon öğrencilerle hayvan bakım merkezinde idi

????????????????????????????????????

Bodrum Kanuni Sultan Süleyman Anadolu Lisesi öğrencileri, Bodrum Belediyesi Torba Geçici Hayvan Bakım Merkezi’ni ziyaret ederek hayvan dostlarıyla bir araya geldi.

Ziyarete Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ile Bodrum Hayvan Hakları Derneği Başkanı Füsun Uslu’nun yanısıra Bodrum Kanuni Sultan Süleyman Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Zeynep Günay Açıkgöz, Felsefe dersi öğretmeni Arzu Kaya Bayer de eşlik etti.

Sokak hayvanlarına karşı daha duyarlı olunması ve bu konuda farkındalık yaratmak amacıyla okul öğrencileri ile birlikte hayvan bakım merkezine bir ziyaret gerçekleştirdiklerini ifade eden Arzu Kaya Bayer,  yetkililere teşekkür etti.

Bodrum Kanuni Sultan Süleyman Anadolu Lisesi Geçici Hayvan Bakım Merkezi’ni ziyaret etti

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon öğrencilerle konuştu ve bu duyarlı davranışlarından ötürü okul yöneticilerine, öğretmenlerine ve öğrencilere teşekkür ederek, “Onların ihtiyacı olan yalnızca biraz yemek ve saf sevgimiz. Bodrum’daki okullardan her yaştan öğrenci, zaman zaman bakım merkezimizi ziyaret ederek onlara sevgilerini ve ilgilerini sunuyorlar. Bizler de elimizdeki imkanlarla onları en iyi şekilde misafir etmek ve bakımlarını gerçekleştirmek için çalışıyoruz” dedi.

 

leave a reply