bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Kocadon Cephesinde Sıcak Saatler

Kocadon Cephesinde Sıcak Saatler
allkaria

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı için uzun süreden beri çalışan Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Büyükşehir adayı olarak Dr. Osman Gürün’ün atamasının ardından CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’ndan randevu istemişti.

Kılıçdaroğlu ve Kocadon cuma günü genel merkezde biraraya geldi. Kocadon’un bu görüşmede Kılıçdaroğlu’na Osman Gürün’ün büyükşehir başkan adayı olarak atanmasının yanlış olduğunu dile getirdi. Muğla genelinde bugüne kadar yaptığı çalışmaları anlatarak, Muğla ile ilgili 75 sayfalık bir rapor sundu. Kocadon’un görüşlerini dinleyen Kılıçdaroğlu’nun da, hazırlanan raporu inceledikten sonra kendisine geri döneceğini söylediği öğrenildi.

Bodrum Belediye başkanı aday adayları genel merkeze görüşmeye çağrıldı

Bu görüşmenin ardından Bodrum’dan Belediye Başkan Aday Adayı olan 8 ismin, pazar günü Kılıçdaroğlu ile görüşmek üzere topluca genel merkeze çağrılması CHP kulislerine bomba gibi düştü.

Aday adaylarına genel merkeze neden çağrıldıkları ile ilgili bir bilgi verilmezken, siyasi kulislerde Başkan Kocadon’un tekrar Bodrum belediye başkan adaylığına döneceği yönünde dedikodular dolaşmaya başladı.

Kılıçdaroğlu, bundan 2 hafta önce aracılar ile Bodrum Belediye Başkanlığını teklif ettiği, Kocadon’un ise bunu kabul etmediği biliniyor.

Öte yandan CHP ve İYİ Parti arasında Muğla’da mutabık kalınan ittifak kararının, Cumartesi günü (Bugün) ilçelerle ilgili kısmının masaya yatırılacağı ve bu konudaki nihai kararın da verileceği öğrenildi.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ