KIRÇİÇEKLERİ’NE YENİ MENAJER

0

Bodrum’un potalardaki gururu Kırçiçeği Bodrum Basketbol Kulübü, yeni menajeri ile el sıkıştı.
Geçtiğimiz günlerde bir süredir kulüp menajerliği görevini yürüten Umut Lafatan ile yolları ayrılan Kırçiçekleri, yeni menajerlerini açıkladı.
Geçtiğimiz yıllarda Kırçiçeği Bodrum Basketbol Kulübü’nün şampiyonluğunda büyük emeği olan, iki sene de takım kaptanı olarak Kırçiçeği Bodrum Basketbol Takımına büyük değer katan eski sporcusu Nihan Anaz Kırçiçekleri ile kulüp menajerleri olarak el sıkıştı.
Kulüp Başkanı Yiğit Özmen tarafından yapılan açıklamayla görevine başladığı açıklanan Nihan Anaz, bu güne kadar Türkiye’yi uluslararası arenada başarıyla temsil etmiş milli bir sporcu olarak spor kariyerine Kırçiçeği Bodrum Basketbol Spor Kulübü Kulüp Menajeri olarak devam edecek.

Paylaş
Önceki İçerikBODRUM’DA KIŞ GÜNEŞİ KEYFİ
Sonraki İçerikYalıçiftlik’te deniz dibi temizliği
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here