Kırçiçeği Bodrum Maçta pankart açtı

0
Kadınlar Basketbol Süper Ligi'nde Bellona Kayseri Basketbol ile Kırçiçeği Bodrum, karşılaştı. Bellona Kayseri Basketbol takımı sahaya, Dünya göçmenler günü kutlu olsun. Göçmenler için oyna. yazılı pankart ile çıktı. ( Ramazan Kaya - Anadolu Ajansı )

Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nde Bellona Kayseri Basketbol ile Kırçiçeği Bodrum, karşılaştı. Bellona Kayseri Basketbol takımı sahaya, Dünya göçmenler günü kutlu olsun. Göçmenler için oyna. yazılı pankart ile çıktı.

Kadınlar Basketbol Süper Ligi 9. hafta karşılaşmasında Bellona Kayseri Basketbol, konuk ettiği Kırçiçeği Bodrum‘u 81-56 yendi.

Bellona Kayseri Basketbol: Derya Kavak, Meryem Gültekin 9, Ezgi Manlacı 8, Aysun Yararbaş Yılmaz, Majamljkovic 8, Anderson 21, Ivankovic 18, Fatma Dikmen, Gizem Sezer 2, Gamze Takmaz 11, Melike Tuğba Oral 4

Kırçiçeği Bodrum: Ece Deniz Onat, Beril Albayrak 13, Deniz Ataer, Zivadinovic 15, Aycan Birgül Aktaş, Begüm Taşkın, Kiriienko 6, Fatma Ata 3, Kübra Turan 2, Danielle 17

1. Periyot: 29-14

Devre: 50-23

3. Periyot: 67-37

Paylaş
Önceki İçerikİngiliz gazetecilerin gözünden Muğla
Sonraki İçerikDüzensiz göçmen kaçakçılığı operasyonunda tutuklama
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here