Kent Tv, hem yeni yerini hem de 18’inci yılını kutladı

Bodrum'da18 yıldır yayıncılık yapan Kent Medya Grubu, yeni taşındığı Oasis AVM içerisindeki binasında hem yeni yerinin açılışını yaptı hem de 18’inci yıl dönümünü kutladı.

0

Bodrum’da18 yıldır yayıncılık yapan Kent Medya Grubu, yeni taşındığı Oasis AVM içerisindeki binasında hem yeni yerinin açılışını yaptı hem de 18’inci yıl dönümünü kutladı.

Kent Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Oğuz Poyraz’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen kokteyle CHP Bodrum İlçe Başkanı Recai Seymen, Ak Parti Bodrum İlçe Başkanı Ömer Özmen, Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Serdar Kocadon ve belediye meclis üyelerinin de aralarında bulunduğu çok sayıda seçkin davetli katıldı.

Sunu Event Trio’nun birbirinden güzel müziklerini dinleyen davetliler, Kent Tv’nin yeni hizmet binasını da gezdi.

Kent TV ekranlarından da canlı olarak yayınlanan kokteyl yaklaşık 3 saat sürdü.
Bodrum Olay Gazetesi olarak nice 18. yıllar diliyoruz. Hülya ELTEŞ

  

Paylaş
Önceki İçerikEge Denizi’nde 407 kaçak yakalandı
Sonraki İçerikMalatyalılar Bodrum’da Buluştu
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here