Kelebekler Vadisi’nde ölüm

Muğla'nın Fethiye ilçesindeki Kelebekler Vadisi'ne araçla ulaşım olmadığı için yürüyerek ulaşmaya çalışan kişi kayalıklardan düşerek hayatını kaybetti.

0
31
Muğla'nın Fethiye ilçesindeki Kelebekler Vadisi'nde kayalıklardan düşen kişi hayatını kaybetti. (AA )
Muğla‘nın Fethiye ilçesindeki Kelebekler Vadisi’nde kayalıklardan düşen kişi hayatını kaybetti.

Alp Aslan Veizoğlu (30) dün akşam kara yoluyla ulaşım olmayan Kelebekler Vadisi’ne patika yoldan gitmek istedi.

Veizoğlu’nun çalıştığı yere uzun süre gelmemesi üzerine arkadaşları durumu jandarmaya bildirdi. Havanın kararması ve şiddetli yağış nedeniyle dün arama çalışması yapılamadı. Sabah başlatılan arama çalışmasında patikada Vezioğlu’nun cesedine ulaşıldı.

Jandarma ekiplerinin olay yerindeki incelemesinin ardından Veizoğlu’nun cesedi, AKUT Fethiye ve AFAD ekiplerince düştüğü yerden sedyeye alınarak plaja taşındı.

Plajdan bota alınan ceset, Ölüdeniz Mahallesi’ne getirildi.

Veizoğlu’nun cesedi, otopsi için Fethiye Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

KAYNAKAA
Paylaş
Önceki İçerikHastanenin asansörü düştü 1 yaralı.
Sonraki İçerikMilas El Halısı Eğitimlerle Yaşayacak
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here