Kefi Yaz Sahnesi Can – Aylin konseriyle açıldı

0

Geçtiğimiz Cumartesi günü Kefi’de sahne alan Can – Aylin Band, 14 Nisan Cumartesi akşamı saat 21.00’de yeniden Bodrumlu müzik severlerle bir arada olacak.
Yaz konseptine yavaş yavaş geçiş yapan Kefi’de konserler, Nisan ayı itibarıyla artık açık havada kurulan “Kefi Yaz Sahnesi”nde gerçekleşiyor. Yerli yabancı pop müzik, 45’likler ve nostaljik şarkılar ile dinleyenlere keyifli ve eğlenceli bir atmosfer yaşatan Can-Aylin ve ekibi, her cumartesi akşamı Ortakent Yahşi’de yer alan Kefi’de, Bodrum gecelerine renk katacak.
Vokalde Aylin Durmaz, Gitar-Vokalde Can Durmaz ve Kemanda Aykut Can Özen ile cumartesi geceleri sahil kenarında müzik dolu bir gece ile Kefi keyfini yaşamaya hazır olun. Bilgi ve Rezervasyon için: 0532 412 0307 – 0252 348 3145.

Paylaş
Önceki İçerikÖĞRENCİLERE GIDA GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ VERİLDİ
Sonraki İçerikDinç Ve Ekibinin 2. Zaferi
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here