Kefi Kermes coşkusu bitmeden yetişin

Bu yıl ikincisi düzenlenen “Kefi Yılbaşı Kermesi” 21-22-23 Aralık’ta 10.30 – 19.00 saatleri arası  (Cuma-Cumartesi-Pazar) yılbaşı öncesi keyifli, alışveriş ve eğlence dolu bir hafta sonu yaşatmaya devam ediyor. Yılbaşı ağacı önünde Christmas Pazarı şeklinde kurulan, yeni yıl alışverişleri için uygun bir ortam sunan kermes, bu yıl da kar makinesi ile yağdırılan karlar ile özellikle çocukları bol bol eğlendiriyor.

0

Bodrum, Ortakent Yahşi Sahili’nde yer alan Kefi Lounge’da gerçekleşen Kefi Yılbaşı Kermesi’ne bu yıl da ilgi yoğun. Eğlenceli etkinliklerle Bodrum’da yaşayanlara üç gün boyunca keyifli bir hafta sonu yaşatan Kefi Beach ve Kefi Lounge, kışa özel yenilenen konseptiyle sıcacık mekanda alışveriş keyfini ve eğlenceyi birlikte sunuyor. Hafta sonu güneşli havadan faydalanmak isteyenlerin de akın ettiği kermese katılanlar, Kefi Beach sahilinde çocuklarıyla ailecek denizi seyretmenin ve güneşli sıcacık havanın tadını çıkarıyor.

 Çocuklar için yüz boyama 

Kermeste El Yapımı Tasarımlar, Hediyelik Ürünler, Sanatsal Ürünler; Ünlü Ressamlardan Tuvaller, Süslemeler, Seramik, Çiçek, Özel Yapım Reçeller, Patchwork Tasarım gibi ürünler sergileniyor. Sıcak Şarap, Barbekü, özel yapım Çikolata ve Pastalar da satışa sunularak kermese gelenlere lezzetli pek çok seçenek sunuluyor. Çocuklar için yüz boyama etkinliği ise çocuklara neşeli dakikalar yaşatıyor.

Kefi İşletme Sahibi Ahmet Aras, 2019’a sayılı günler kala, mevsim normallerinin üzerinde bol güneşli bir hafta sonunda, yeni yılı keyifle karşılamak isteyen herkesi bu haftasonunun son saatlerinde kermese davet ediyor.

Bilgi için 0532 412 0307 numaralı telefonu arayabilir, instagram: @bodrumkefibeach ve Facebook: @kefibodrum sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

Paylaş
Önceki İçerikBodrum’da tasarım günleri
Sonraki İçerikTuzla Sulak Alanı flamingo akınına uğradı
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here