Kaybolan 20 bin lirayı 12 yaşındaki Muharrem sahibine ulaştırdı

Datça'da 12 yaşındaki çocuk, yolda bulduğu içerisinde 5 bin 850 lira ve 2 bin 991 dolar olan cüzdanı sahibine ulaştırmak üzere babasına götürdü

0
Ortaokul öğrencisi Muharrem Gökdağ Muğla'nın Datça ilçesinde okul çıkışı yolda bulduğu para dolu cüzdanı sahibine ulaştırdı (AA)
Datça’da 12 yaşındaki ortaokul öğrencisi, okul çıkışı yolda bulduğu para dolu cüzdanı sahibine ulaştırmak üzere babasına götürdü. Babanın emniyete teslim ettiği cüzdan sahibine ulaştırıldı.
Muğla’nın Datça ilçesinde ortaokul öğrencisi, okul çıkışı yolda bulduğu para dolu cüzdanı sahibine ulaştırılmak üzere babasına götürdü. Babanın emniyete teslim ettiği cüzdan sahibine ulaştırıldı. ( Demet Geremeli – Anadolu Ajansı )
İskele Mahallesi’nde okul çıkışı evine giden Muharrem Gökdağ (12) yolda cüzdan buldu.

Gökdağ, para dolu cüzdanı alarak, sahibine ulaştırmak üzere babasına götürdü.

Fırında çalışan 36 yaşındaki baba Akif Gökdağ, içerisinde 5 bin 850 lira ve 2 bin 991 dolar bulunan cüzdanı Datça Emniyet Müdürlüğüne teslim etti.

Polis memurları, cüzdanı getiren baba ve oğluna duyarlılıklarından dolayı teşekkür etti.

Baba Akif Gökdağ, herkesin yapması gereken insanlık görevini yerine getirdiklerini, bu tür davranışların örnek olması gerektiğini söyledi.

Polis ekipleri, tutanakla teslim aldıkları cüzdandaki 5 bin 850 TL ve 2 bin 991 dolar ile kredi kartları ve kimliği sahibine ulaştırdı.

KAYNAKAA
Paylaş
Önceki İçerikPartiden istifa eden başkanlar kervanına Fethiye de katıldı
Sonraki İçerikKazaya giderken kurban oldu
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here