Kavşak Ortasında Yolcu Alınır mı?

0
115

Muğla Belediyesinin otobüslerinin Bodrum’da yolcu taşımaya başlamasından sonra, minibüslerini satıp, midibüs satın alan şöforler, yollarda terör estiriyor. Bugüne kadar minibüsleriyle istedikleri yerde yolcu alıp, indiren şöforler, şimdi de midibüsleriyle suçu izliyorlar.
Hafta başında Konacık kavşağının Turgutreis’e giden yönünde yol ortasında midibüs’ünü durduran, şöfor, arabasına yolcu alırken, sağından yola girmek isteyen araçları düşünmeyerek suç işledi. Arabaların girip yolcu alabilecekleri, park edebilecekleri yan geçiş olmasına rağmen, kavşakta yol ortasında durarak yolcu alan midibüs’ün bu hareketleri, bir okuyucumuz tarafından tarafımıza iletildi.
Whatsup Hattı 0530 330 2678

Paylaş
Önceki İçerikTEKNOPARK TOPLANTISI BODRUM’DA YAPILDI
Sonraki İçerikHEP SON DAKİKA! YİNE OLMADI 0-1…
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here