Kargo ile gelen ayakkabıdan uyuşturucu çıktı

Bodrum'da narkotiğin kargo şirketlerine yaptığı denetimde kargo paketinin içindeki ayakkabıya gizlenmiş uyuşturucu madde ele geçirildi.

0
Muğla'nın Bodrum ilçesinde, narkotik dedektör köpeği sayesinde, kargo paketindeki ayakkabıya gizlenmiş uyuşturucu madde ele geçirildi. ( Bodrum Emniyet Müdürlüğü - AA )
Bodrum’da  narkotik dedektör köpeği sayesinde, kargo paketindeki ayakkabıya gizlenmiş uyuşturucu madde ele geçirildi.

Bodrum Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri, ilçeye uyuşturucu madde girişini engellemeye yönelik kargo şirketlerinde narkotik dedektör köpeği “Molly” ile denetim yaptı.

Ortakent-Yahşi Mahallesi’ndeki bir kargo şubesine giden ekipler, dedektör köpeğin tepki verdiği paketi muhafaza altına alarak sahibini bekledi.

Paketi almak için kargoya gelen M.G.M. ekiplerce gözaltına alındı.

Alıcıyla birlikte açılan pakette yapılan aramada, ayakkabı içerisine gizlenmiş iki parça halinde 60 gram skunk maddesi ele geçirildi.

“Uyuşturucu madde kullanmak” suçundan işlem yapılan şüpheli daha sonra serbest bırakıldı.

Paylaş
Önceki İçerikBodrum’da kamyonetin çarptığı yaya öldü
Sonraki İçerikKöpeklerin yaraladığı çocuk Bodrum’da tedavi görüyor
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here