bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Karaova’lı öğrenciler ile Bodrum Şehir Tiyatrosu buluştu

Karaova’lı öğrenciler ile Bodrum Şehir Tiyatrosu buluştu
REKLAM ALANI
Geçtiğimiz günlerde, Karaova Kütüphanesi adına Bodrum Belediyesi Şehir Tiyatrosu çocuk oyunu “Çizmeli Kedi”yi izleyen öğrenciler ve sorumlularla sohbet eden tiyatronun Genel Sanat Yönetmeni Hüseyin Akşen, oyunculardan Tarık Pabuççuoğlu, Mihriban Er ile Tiyatro Müdürü Rezzan Şebin’den oluşan bir grup, bu kez Karaova Kütüphanesi’ni ziyaret etti.
Sosyal sorumluluk projeleri kapsamında yörede gönüllü faaliyet gösteren Çiğdem Sari Fraser’in öncülük ettiği ziyarette, çocuklarla tiyatro üzerine sohbet edildi.
Karaova’lı çocukların bir tiyatro oyununda rol almak istemeleri üzerine yönetmen Akşen, “Elimizden gelen desteği veririz. Çocukların Bodrum Belediyesi Herodot Kültür Merkezi’ne tiyatro eğitimine gelmeleri elbette çok zor olacaktır.
Tiyatromuzun hocalarının ise buraya haftada bir gün gelerek ders vermeleri ve bir çocuk oyununu sahneye koymaları mümkün. Yeter ki, çocuklarımızdan böyle bir talep gelsin.
Belediye Şehir Tiyatrosu olarak amacımız da zaten yarımadada tiyatro izlemeyen
çocuk kalmasın. Oyuncu olmak isteyenlere de elimizden gelen desteği vereceğiz” dedi.
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ