bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Karaderili Bodrum’daki otellerini 5 yıldızlı yapıyor

Karaderili Bodrum’daki otellerini 5 yıldızlı yapıyor
REKLAM ALANI
Karaderili Şirketler Grubu Üst Yöneticisi (CEO) Tevfik Talas, Türkiye’ye yatırım yapma hedefiyle ilerlediklerini belirterek, hem ekonominin çarklarının dönmesi hem de Türkiye’nin rakiplerine “güçlüyüz, yıkılmayız” mesajı vermek için yatırımları artırma kararı aldıklarını bildirdi.

Karaderili Şirketler Grubu’ndan yapılan açıklamada, Türkiye ekonomisine faiz ve kur silahı ile vurmaya çalışan yurt dışı kaynaklı lobilere karşı hükumetin aldığı tedbirlere güvenen ve yatırımlarını durdurmayan Karaderili Şirketler Grubu’nun, ilk yatırım değeri 50 milyon dolar olan Terma City otelinde ekonomik baskıya inat 180 milyon dolarlık yatırımı bitirmek üzere olduğu belirtildi.

“Ülkemize yatırım yapma hedefiyle ilerliyoruz. Biz bu şiardan hareket ederek hem ekonominin çarklarının dönmesi hem de Türkiye’nin rakiplerine ‘güçlüyüz, yıkılmayız’ mesajı vermek için yatırımlarımızı artırma kararı aldık”

“Karaderili, ekonomik sorunların yoğunlaştığı 2018’de, yeni 15 milyon dolarlık projeye başladı. Bodrum’daki tesislerinde de tevsi yatırımı kararı alan Karaderili Şirketler Grubu, 15 yıldır misafirlerine Karaderili çatısı altında hizmet veren Bodrum Akyarlar’daki 2 oteli olan Bodrum Mio Bianco Resort ve Bodrum Mio Mare’yi ilave bölümlerle birlikte oluşan kompleksin tamamını 5 yıldızlı statüye yükseltecek. Bunun için bütün otel odaları yenilenerek kompleksin 2019 sezonuna yetişmesi sağlanacak. Grup, bu otellerin yenileme projesi için 10 milyon dolar bütçe ayırdı.”

“Yaptığımız her yatırım bize ve bölgedeki vatandaşlara kazandırıyor”

Açıklamada görüşlerine yer verilen Karaderili Şirketler Grubu CEO’su Tevfik Talas, Türkiye’ye yatırım yapma hedefiyle ilerlediklerini belirterek, “Biz bu şiardan hareket ederek hem ekonominin çarklarının dönmesi hem de Türkiye’nin rakiplerine ‘güçlüyüz, yıkılmayız’ mesajı vermek için yatırımlarımızı artırma kararı aldık. Kaldı ki bu yatırımların da geri dönüşü çok hızlı olacak. Çünkü Türk ekonomisi çok canlı ve güçlü.” ifadelerini kullandı.

Talas, “Türkiye’nin gücünü yabancılar bizden daha iyi biliyor. Bu nedenle biz korkmadan yatırımlarımıza hız veriyoruz. Yaptığımız her yatırım bize ve bölgedeki vatandaşlara kazandırıyor. Binlerce kişi Yalova Terma City, Bodrum Mio Bianco Resort, Bodrum Mio Mare, Kütahya Emet’teki Emet Termal Resort & SPA, Kuşadası Holiday Leisure Club tesislerindeki operasyonlarımız ile faaliyette olduğumuz bölge ekonomisine katkıda bulunuyoruz.” ifadelerini kullandı.

 

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ