bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

KARACA HOME ATATÜRK CADDESİNDE AÇILDI

KARACA HOME ATATÜRK CADDESİNDE AÇILDI
REKLAM ALANI

Bodrumlu işadamı İsmail Karataş, Karaca Home firmasının 76’ıncı francheise mağazasını Bodrum Atatürk caddesinde açtı.
Büyük bir ilginin olduğu açılışı Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ve yardımcısı Taner Uslu, İlçe Müftüsü Dr. Ali Ünal, Karaca Home Yönetim Kurulu Başkanı Sami Karaca, BODTO Başkanı Mahmut Serdar Kocaodon, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Erdoğan Başeymez yaptı.
Bodrum’daki Karataş çeyiz ve ev eşyaları mağazalar zincirine Karaca Home’un franchise mağazasını da ekleyen iş adamı İsmail Karataş, Türkiye’de ev tekstil ve mutfak sektörünün lider firmalarıı ile çalıştıkları için ve bu firmaların ürünlerini Bodrumluların ayağına getirdikleri için mutlu olduğunu söyledi.
Karataş mağazaları ve Karaca Home Mağazası sahibi İsmail Karataş,  “Çok heyecanlıyız, Bodrum’a yeni bir mağaza kazandırıyoruz, güzel bir marka ile yola devam ediyoruz. İnşallah Bodrum için hayırlı olur. Bu mağazamızda Bodrumlulara Karaca Home ve Karaca Züccaciye ürünlerini satacağız. İlerleyen dönemlerde yeni mağazaları, yeni markaları Bodrum’a kazandıracağız. En büyük hedefimiz Bodrum’da istihdam oluşturmak” dedi.
Açılış törenine katılan Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ise “Türkiye ekonomisinin zorlandığı günlerde Bodrumumuza böyle güzel bir işletme kazandıran Karataş ailesine ve İsmail kardeşime gerçekten teşekkür ediyorum. Bu güzel mağazamızın ülkemiz ve Bodrumumuza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. İşsizimizi iş sahibi yaptıkları için, akşam evine ekmek götürebildikleri için, sabah çocuğuna harçlık verebildiği için, bu mağazayı açıp geçimlerine ortak olduğu için bu aileyi bir defa daha kutluyorum” dedi.
Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz da “İlçemize, caddemize renk katan bir mağaza olmuş. İsmail bey böyle güzel bir işyerini açmakla memleketimize hizmet etmiş. Paralarını faize yatırmak yerine böyle güzel işyeri açmakla ilçemize, memleketimize hizmet sunuyorlar. Kendilerine teşekkür ediyorum.” diye konuştu.
Konuşmaların ardından İlçe Müftüsü Dr. Ali Ünal dua okudu. Okunan duanın ardından işyerinin açılışı yapıldı. Açılış sonrası protokol ve davetliler mağazayı gezerek yetkililerden bilgi aldılar.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ