KAMYONLARIN MAZOT VE AKÜLERİNİ ÇALDILAR

0
43

Geçtiğimiz çarşamba akşamı, Konacık, Maraşal Fevzi Çakmak Caddesinde park edilmiş, 3 kamyonun mazotu ve aküleri çalındı.
YK Hafriyat şirketine ait 3 kamyonun iş bitiminde Maraşal Fevzi Çakmak Caddesine park edildiğini söyleyen şirket sahibi Yücel Karagözoğlu, “Bu cadde de trafik gece yok gibi bu nedenle hafriyat kamyonlarımızı buraya park ediyoruz. Yıllardır herhangi bir sorun olmamıştı.Ancak dün gece kamyonların toplam 1200 lira tutarındaki mazotu ve bir o kadar tutarındaki aküleri çalınmıştı.” dedi.
Olay yerine yakın bir kameranının görüntü aldığını söyleyen Yücel Karagözoğlu, hırsızların yakalanmasını istedi ve “Yıllardır Bodrum’da iş yaparım böyle bir olay duymamıştım” diye konuştu.

Paylaş
Önceki İçerikBOSİS’ten Erken Yeni Yıl Kutlaması
Sonraki İçerikMinik Eller Halk Pazarında alışveriş yaptı
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here