Kadınlar Basketbol Süper Lig ‘de deplasmanda ağır yenilgi

Kadınlar Basketbol Süper Ligi'nin 12. haftasında Mersin Büyükşehir Belediyespor, sahasında Kırçiçeği Bodrum'u 64 sayı farkla 101-37 yendi.

0
35
Kadınlar Basketbol Süper Ligi'nin 12. haftasında Mersin Büyükşehir Belediyespor ile Kırçiçeği Bodrum, Servet Tazegül Spor Salonu'nda karşılaştı. Bir pozisyonda, Mersin Büyükşehir Belediyespor'dan Gintare Petronyte (solda), rakibi Anna Kriienko (ortada) ile mücadele etti. ( Sezgin Pancar - Anadolu Ajansı )
Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nin 12. haftasında Mersin Büyükşehir Belediyespor ile Kırçiçeği Bodrum, Servet Tazegül Spor Salonu’nda karşılaştı. Bir pozisyonda, Mersin Büyükşehir Belediyespor’dan Gintare Petronyte (ortada), rakipleri Beril Albayrak (solda) ve Brandi Danielle Carr (sağda) ile mücadele etti. (  Anadolu Ajansı )
Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nin 12. haftasında Mersin Büyükşehir Belediyespor ile Kırçiçeği Bodrum, Servet Tazegül Spor Salonu’nda karşılaştı. Bir pozisyonda, Mersin Büyükşehir Belediyespor’dan Ashley Walker (sol 2), rakipleriyle mücadele etti. (Anadolu Ajansı )
Kadınlar Basketbol Süper Lig 12. hafta Mersin Büyükşehir Belediyespor, sahasında Kırçiçeği Bodrum’u 64 sayı farkla 101-37 yendi.
Kırçiçeği Bodrum’un sezon başından beri aşağı doğru inen bir grafik izliyor.
 

Salon: Servet Tazegül

Hakemler: Yücel Çilingir, Mustafa Akıllıoğlu, İsmail Binbir

Mersin Büyükşehir Belediyespor: Asena Yalçın 3, Melis Talay 13, Petronyte 30, Sasa Cado 18, Walker 27, Avinar Kaya, Burcu Çiğil 3, Melisa Korkmaz 7, Gonca Karataş, Özge Karataş

Kırçiçeği Bodrum: Beril Albayrak 7, Zivadinovic 11, Kriienko 2, Fatma Ata, Carr 10, Ece Deniz Onat, Büşra Turan 3, Deniz Ataer 2, Begüm Taşkın 2, Kübra Turan

1. Periyot: 28-15

Devre: 53-23

3. Periyot: 72-31

 

KAYNAKAA
Paylaş
Önceki İçerikGöçmen kaçakçılarına müebbet hapis
Sonraki İçerikMandalina Hasat Festivali Başladı
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here