Kadına yönelik şiddet için iki yıldır yarışıyorlar

Göcek 2. Kadınlar Günü Kupası  yelkenli yatların mücadelesiyle başladı. Cumartesi ve pazar günü Göcek'te yelken yarışlarının heyecanı vardı.

0
20
Muğla'da düzenlenen Göcek 2. Kadınlar Günü Kupası'nda, yelkenli yatların mücadelesi başladı. (AA)
Muğla’da düzenlenen Göcek 2. Kadınlar Günü Kupası’nda, yelkenli yatların mücadelesi başladı. ( AA)

Göcek 2. Kadınlar Günü Kupası yelkenli yatların mücadelesiyle başladı.

Muğla‘da düzenlenen Göcek 2. Kadınlar Günü Kupası’nda, yelkenli yatların mücadelesi cumartesi ve pazar günü hayata renk kattı.

Fethiye ilçesi Göcek Mahallesi açıklarında gerçekleştirilen yarışlarda, İngiltere ve Ukraynalı sporcuların da olduğu 6 teknede 35 yelkenci mücadele ediyor.

Göcek D Marin’den başlayan yarışlarda sporcular, Göcek koyları ve adalar arasında yelken açtı. İlk günkü coğrafi yarışlarda yelkenciler kıyasıya mücadele etti.

Yarışmanın IRC sınıfında Hey Teacher, destek sınıfında ise N2 teknesi birinci oldu.

Göcek Yat Kulübü Başkanı Mustafa Gençaslan,yaptığı açıklamada, amaçlarının kadına yönelik şiddete dikkati çekmek olduğunu söyledi.

Organizasyon, pazar günü yapılan coğrafi yarışların ardından ödül töreniyle son buldu.

BIOR genel sıralaması genelde birinci Alp Namdar

Paylaş
Önceki İçerikKanalizasyon çalışmasında 1 ölü
Sonraki İçerikBir yılın sonunda çalışmalarını anlattılar
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here