Kaçak hırsızlık zanlısı sahte kimlikle yakalandı

Muğla'nın Bodrum ilçesinde, hakkında 14 suçtan yakalama kararı bulunan, 12 hırsızlık suçundan da aranan kaçak yakalandı

0
25
Hakkında yakalama kararı olan hırsızlık suçundan da aranan kaçak zanlı, sahte kimlikle yakalandı.
Muğla’nın Bodrum ilçesinde, hakkında yakalama kararı bulunan, hırsızlık suçundan da aranan kaçak zanlı, sahte kimlikle yakalandı.

Bodrum Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekipleri, farklı illerde gerçekleşen 14 farklı suçtan hakkında yakalama kararı bulunan ve ilçede meydana gelen 12 ayrı hırsızlık suçundan da aranan O.E’nin, Torba kavşağı istikametinde bir otomobilde seyir halinde olduğunu tespit etti.

Zanlı, yaşanan kovalamaca sonrası polis ekiplerince yakalandı. O.E’nin üzerinde yapılan aramada, sahte kimlik ele geçirildi.

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen zanlı, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

KAYNAKAA
Paylaş
Önceki İçerikBodrum’da Asım’ın Nesli Akif’i Dinliyor
Sonraki İçerikBüyük Önder, “Atatürk Koşusu” ile Bodrum’da anıldı
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here