Kaan Tangöze Eski Eşine 700 Bin TL’lik Ev Aldı

0
60

Manken eşi Seçkin Piriler’i, Kıvılcım Ural ile aldatan ve sonrasında Temmuz 2017 yılında boşanan Duman grubunun solisti Kaan Tangöze, eski eşi Seçkin Piriler ve iki oğlu Hakan ve Volkan için 700 bin TL’ye Bodrum, Gündoğan’dan ev aldı. Tangöze’nin eski eşine aldığı evin düzenlemesi için iç mimarlar ile anlaştığı da belirtiliyor.

KIVILCIM URAL İLE SEÇKİN PİRİLER AYNI EVDE

Kısa süre önce çıkan haberlerde ise Kaan Tangöze’nin Bodrum Gündoğan’da bulunan evini farklı zamanlarda hem sevgilisi Kıvılcım Ural hem de eski eşi Seçkin Piriler’in kullandığı iddia edilmişti. Bunun üzerine Seçkin Piriler iddiaların yalan olduğuna dair açıklamalarda bulunmuştu.

Paylaş
Önceki İçerikŞahine Kürekle Saldırıya 9 Bin 565 Lira Ceza
Sonraki İçerikFazıl Say’dan 14. Bodrum Müzik Festivali’ne Özel Resital!
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here