JCI Bodrum Şubesi’nden ziyaret

0
43

Uluslararası Genç Liderler ve Girişimciler Derneği (JCI)  Bodrum Şubesi başkan ve yöneticileri Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u makamında ziyaret etti.
Ziyarete JCI Bodrum Şubesi 2018 Dönem Başkanı Ali Mutlu Köse, Başkan Yardımcısı Aslı Mercan, Proje Direktörü Betül Demircioğlu Sarp ve üye Emrah Çatak katıldı.
2018 Dönem Başkanı Ali Mutlu Köse ziyaret sırasında Başkan Kocadon’a yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler verdikleri söyledi. Başkan Köse, geçtiğimiz günlerde Bursa’da gerçekleşen JCI Genel Kurulu’nda Bodrum Projeleri’nin ödül kazandığını, kendisinin de 2019 JCI Türkiye Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı seçildiğini açıkladı.
Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, JCI Bodrum Şubesi yöneticilerini kazandıkları ödül nedeniyle tebrik ederken bundan sonraki çalışmalarında da başarılar diledi.

Paylaş
Önceki İçerikBodrum’da makilik yangını
Sonraki İçerikNarkotik Eğitim Tırı Bodrum’a geldi
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here