bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür,  Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

JasminART Yeni Adresinde

JasminART Yeni Adresinde
dr mehmet aşık

Yaklaşık 11 yıldır Oasis Alış Veriş Merkezinde Bodrumlulara hizmet veren JasminART Production, Cumhuriyet Mahallesi Kıbrıs Şehitleri Caddesi Estia Çarşısına taşındı.
Geçtiğimiz cuma günü BESİAD üyelerinin de katıldığı bir güzel bir kokteyl ile JasminART Production’un yeni mağazasını hizmete açan iş insanı Kamil Küsülü, Bodrum’daki porganizasyonlarda müzik aletleri, profesyonel ses, ışık sistemleri satışı ve kiralamasını yapıyor.
BESİAD Başkanı Engin Kaplan, yönetim kurulu ve üyelerinin katıldığı kokteylde Kamil Küsülü’ye “hayırlı olsun” dediler. Bodrum’da müzikle yakın ilgi duyanlara Keman, Piona, gitar dersleri verdiklerini söyleyen iş insanı Kamil Küsülü, “25 yıllık müzisyen bir geçmişim var. Daha sonra mağaza açıp müzik aletleri satmaya başladık. Bu arada da müzik organizasyonlarına profesyonel ses-ışık sistenlerinin satışını ve kiralamasını yapmakla işimizi ilerlettik. Bu arada da isteyen çocuklarımıza müzik aleti çalmaları için dersler vermeye başladık. Bünyemizde çalışan hocalarımız bu çocuklarımıza ders vermeye başladılar.” dedi.
Kızının adını verdiği şirketi JasminART’ta pandemi sürecini iyi atlattıklarını söyleyen iş insanı Kamil Küsülü, yeni adreslerinde daha iyi hizmet verme imkanı bulacaklarını belirtti.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ