bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Japonya’dan Köyceğiz’e 56 Bin USD değerinde hibe

Japonya’dan Köyceğiz’e 56 Bin USD değerinde hibe
allkaria

Japon Büyükelçiliği Yerel Projelere Hibe Programı kapsamında Muğla’nın Köyceğiz İlçesine
Gezici Sağlık Aracı kazandırabilmek amacıyla hazırlanan proje imzalandı.

Japon Büyükelçiliği Yerel Projelere Hibe Programı kapsamında Muğla’nın Köyceğiz İlçesine Gezici Sağlık Aracı kazandırabilmek için imza attı.

Japon Büyükelçiliği Yerel Projelere Hibe Programı kapsamında Muğla’nın Köyceğiz İlçesine Gezici Sağlık Aracı kazandırabilmek amacıyla hazırlanan proje imzalandı. AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, Köyceğiz Kaymakamı Erdinç Dolu ve Köyceğiz Belediye Başkanı Kamil Ceylan, Ankara’da Japonya Büyükelçiliği Rezidansı’nda gerçekleşen toplu
imza törenine katılarak Köyceğiz’e kazandırılacak olan Gezici Sağlık Arac projesine imza
attılar.

AK Parti Muğla Milletvekili Gökcan “Gerek hizmet gerekse yatırım anlamında Muğla’mız ve
hemşerilerimiz için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Hemşerilerim müsterih olsun verdiğimiz sözleri bir bir yerine getiriyoruz. Hemşerilerimiz ve Muğla’mız her şeyin en iyisini hak ediyor ve çalışmalarımız da bu doğrultudadır” dedi.

Köyceğiz Belediye Başkanı Ceylan; Köyceğiz Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, Köyceğiz Belediyesi ve Köyceğiz İlçe Sağlık Müdürlüğü’nün yürüttüğü proje ile sağlık sıkıntıları çeken ancak ulaşım, imkansızlık, ekonomik ve benzeri problemlerle herhangi bir sağlık kuruluşuna gitmekte sıkıntı çeken vatandaşlara gezici bir araç içerisinde modern tıbbi cihazların olduğu gezici sağlık aracı sayesinde kaliteli sağlık hizmeti sunmayı hedeflediklerini kaydetti.

Köyceğiz Kaymakamı Erdinç Dolu yaptığı açıklamada “Köyceğiz Sosyal Yardımlaşma ve
Dayanışma Vakfı, Köyceğiz Belediyesi ve Köyceğiz İlçe Sağlık Müdürlüğü olarak yürütülen proje kapsamında Köyceğiz’deki vatandaşlarımıza gezici bir araç sayesinde kaliteli ve modern sağlık hizmeti verilecektir”dedi.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ