bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür,  Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

İZMİR’DE BÜYÜK BULUŞMA

İZMİR’DE BÜYÜK BULUŞMA
dr mehmet aşık

Türkiye’nin ilk yelkenli okul gemisi STS Bodrum, “7 Mayıs’ta Bodrum’dan başladığı Ege’den Karadeniz’e 100’üncü Yılında Gazinin İzinde” rotasının ilk durağı olan İzmir’de vatandaşlarla buluşuyor. Pasaport Limanı’nda demirli okul gemisi, yarın sabah İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ile Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’ı ağırlayacak.
Milli mücadele ruhuyla Bodrum’dan Samsun’a yelken açan STS Bodrum okul gemisi, kurtuluş mücadelesinin başladığı İzmir’de halkla buluşacak. Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, yarın (10 Mayıs 2019 Cuma) Pasaport Limanı’nda demirli STS Bodrum Okul Gemisi’nde bir araya gelecek. Konak Belediye Başkanı Abdül Batur ile İzmir protokolünün de davetli olduğu büyük buluşma saat 08:30’da gerçekleşecek. STS Bodrum’un simgesel yolculuğu ve milli mücadelenin 100’üncü yılının da konuşulacağı söyleşinin hemen ardından saat 09:00’da STS Bodrum Okul Gemisi İzmir’den Çanakkale’ye doğru yelken açacak.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ