İyi Parti Bodrum Ticaret Odasını Ziyaret Etti

0

İyi Parti Bodrum İlçe Başkanı Mehmet Onur Şahbaz beraberindeki heyetle birlikte Bodrum Ticaret Odası Meclis Başkanı İlhan Ersan ve Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serdar Kocadon’u makamlarında ziyaret etti. Yönetim Kurulu Üyesi Deniz Eyinç ile İyi Parti Yönetim Kurulu Üyelerinin de yer aldığı görüşmede Bodrum’un sorunları değerlendirildi. Odanın projeleri hakkında bilgi alan parti üyeleri Odanın çalışmalarını yakından takip ettiklerini belirterek yönetime beğenilerini dile getirdi.
-BODTO Bodrum’a Yön Veriyor
İyi Parti heyetine ziyaretleri için teşekkür eden ve partinin hayırlı uğurlu olmasını dileyen Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Serdar Kocadon, “İyi parti üyelerine çalışmalarında başarılar diliyorum. Odamız yeni hizmet binasına taşındığından beri nezaket ziyaretlerimiz daha da yoğunlaştı. Odamıza gelerek çalışmalarımız hakkında bilgi alan birçok kurum ve kuruluş var, Odamız yenilikçi ve yön verici çalışmaları ile Bodrum’a örnek olmaya devam ediyor.” dedi.

 

Paylaş
Önceki İçerikYalıçiftlik’te deniz dibi temizliği
Sonraki İçerikBodrum’da ‘Süper Kanlı Mavi Ay’ tutulması 
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here