bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

İYİ Parti Belediye Başkanlığı adayı Tosun ilk adımı Güvercinlik’e attı

İYİ Parti Belediye Başkanlığı adayı Tosun ilk adımı Güvercinlik’e attı
pisisoft

İYİ Parti Bodrum Belediye Başkan Adayı Mehmet Tosun seçim çalışmalarına Bodrum’un giriş noktası Güvercinlik Mahallesi’nden başladı.

Geçtiğimiz Pazartesi günü Bodrum Belediye Başkan adaylığını miting havasında açıklayan İYİ Parti Mahalli İdareler Başkan Yardımcısı Mehmet Tosun, Yarımada’daki yenilenme ve değişimin Güvercinlik’ten başlayacağını söyledi.  

Soğuk havaya rağmen Güvercinlik Mahalle sakinlerinin yoğun ilgi ve katılımıyla gerçekleşen toplantıya Başkan Mehmet Tosun’un yanı sıra, İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanı Nevzat Kanber, Belediye Meclis Üyesi Adayı Mehmet Onur Şahbaz, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Güvercinlik Mahalle Muhtarı Mehmet Gereme ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Tosun; “Güvercinlik, Bodrum Yarımadası’nın Vitrini”

 İYİ Parti Bodrum Belediye Başkan Adayı Mehmet Tosun’un Güvercinlikte verdiği mesajlar arasında şunlar yer aldı. 

31 Mart 2019 tarihinin Bodrum’un ve Güvercinlik’in kaderinin değişeceği yerel seçimler olacağını söyleyen Tosun, “Güvercinlik Mahallemiz bizim için çok özel bir yer.

Çünkü burası Bodrum’un vitrini konumunda. Yani Bodrum’a havaalanı veya karayoluyla gelen her vatandaşımız, Bodrum’u burada tanıyor.

Onun için bizim açımızdan Güvercinlik Mahallesi büyük önem arz etmekte. Bodrum’un vitrini olan bu mahallemizi güzelleştireceğiz. Bodrum turizmine yakışan bir şekilde yeniden ele alacağız” dedi

Güvercinlik, İnsan Odaklı Belediyecilikle Buluşacak

Güvercinlik Mahallesi’nde bugüne kadar yapılan çalışmalar için Bodrum Belediyesi’ne ve Mahalle Muhtarına teşekkür eden İYİ Parti Bodrum Belediye Başkanı adayı  Mehmet Tosun; eksiklikleri ve vatandaşlardan gelen talepleri de göz önünde bulundurarak, onların bıraktığı yerden eksiklikleri tamamlayacaklarını ifade etti.

Anayol ve çevre düzenlemeleri yapılacak

Öncelikler arasında  anayolun yeniden düzenlenmesi olduğunu söyleyen İYİ Parti Başkan adayıTosun ardından gelecek çalışmalara arasında çevre düzenlemesi, orta refüjü, bina cephe düzeltmeleri olduğunu işaret etti.

İYİ Parti Adayı Tosun sahili yeniden gelen talepler doğrultusunda, proje üreterek, hazırlanan projeleri güvercinlikli ve Bodrumlu vatandaşlarla paylaşarak ve görüş alarak hayata geçireceğiz dedi.

Tosun sözlerine şöyle devam etti: “Hayallerimizi süsleyen Güvercinlik’i inşallah hep birlikte yeniden ele alıp, insanlarımızı kırıp dökmeden, insan odaklı belediyecilik hizmetleri ile buluşturacağız, Güvercinlik 31 Mart’tan sonra öncelikle iyi olacak yerlerden birisidir” .

Güvercinlik Halkını Denizle Buluşturacağız

İYİ Parti Başkan Adayı Tosun toplantıda bulunanların gönüllerini aldı.

Toplantıda Güvercinlikli bir hanımın; “Deniz dibimizde, ama denize girecek bir yerimiz dahi yok” demesi üzerine Başkan Mehmet Tosun; “Bodrum’un her tarafında olduğu gibi Güvercinlik’te de biz esasında denizin kenarında yaşıyoruz, ama denizden uzağız. Denizle bir türlü buluşamıyoruz. Sözümüzdür, Yarımada ve Güvercinlik’te yaşayan her vatandaşımızı, denizimizle buluşturacağız” dedi.

Toplantı sonrası Başkan Mehmet Tosun ve beraberindekiler gün boyu Güvercinlik Mahallesi’nde yer alan esnafları ziyaret ederek, sorunlarını dinleyip çözüm önerilerini anlattılar.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ