bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

İtalyan Mutfak Devi Aster Cucine Yakında Bodrum’da

pisisoft

Yaklaşık 13 yıldır Bodrumlulara mutfak ve mobilya üretimi yapan A Mutfak Mobilya şirketi, dünyanın en ünlü markalarından olan İtalyan Aster Cucine kolleksiyonlarını tanıtacağı mağazasını Yalıkavak yolu üzerindeki Bodrum Plaza’da açıyor.
70’den fazla işçiyi istihdam eden ve haftada 150 mutfak (veya Banyo-Yatak Odası, Mobilya) üretme kapasitesi olan A Mutfak Mobilya şirketinin sahibi Mehmet Savaş, “İtalyan devi Aster Cucine ile ortak ürettiğimiz koleksiyonları yeni açılacak mağazamızda teşhire sunacağız.” dedi ve şöyle devam etti:
“-Her tasarım bir hikâye anlatır. Tasarım, açık fikirleri ve tutkuları olan bir dildir. Yalnızca bu şekilde gizem, şehvet ve samimiyetle zengin koleksiyonlar oluşturulabilir. İtalyan mutfak devi bu alanda olağanüstü tasarımlara imza atıyor. Koleksiyonlarından her biri gerçek anlamda eski bir hikâyenin çocuğu ve hepsinin birer hikâyesi var. 300 yıllık tren yolundan alınmış ahşaplar, 150 yıllık telgraf direkleri veya eski bir evden alınan yüzyıllara meydan okumuş ahşap parçalarla tam anlamıyla eşsiz ve mükemmel dayanıklılıkta mutfaklar üretiyorlar.-“
Yalıkavak yolu üzerindeki Bodrum Plaza’nın alt katında İtalyan devi Aster Cucine üretimi koleksiyonların tanıtımının yapılacağını söyleyen iş adamı Mehmet Savaş, “A Mutfak Mobilya üretimi mobilyalarımızı da üst katta Bodrumlulara sunacağız.” diye konuştu.
İtalyan devi Aster Cucine üretimi koleksiyonları anlatan iş adamı Mehmet Savaş, “İlgi çeken koleksiyonlarından biri de zeytin ağacından yapılmış mutfaklar. Zeytin ağacının ülkemiz için ne kadar önemli olduğu aşikâr. Bu sebeple Türkiye’de zeytin ağacından üretilmiş mobilya bulmak neredeyse imkânsızdır.
Bunun yanında eski fabrika metalleri, deri ve altın serisi ürünlere sahip İtalyan markası Aster Cucine’nin koleksiyonlarından en çok göze çarpan ürünü, blok mermerin birbirini takip eden desenleriyle oluşturdukları mutfak modeli tam anlamıyla haz uyandırıyor.
Doğal dünyada atık diye bir şey yoktur. Her şey, doğal dünyadaki her unsur türetilmek suretiyle doğal döngüsünü tamamladıktan sonra köklerine geri döner ve yeniden emilir. Bu, doğanın öğretebileceği en önemli derstir. Aster Cucine’in tüm üretim modellerinde, çalışma hayatlarını bitirdikten sonra doğal dengesine zarar vermeden geri çevrilebilen malları ve ürünleri üretmeyi ve kullanmayı ilke edinmiş bir marka.” dedi.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ