bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

İTALYA’DA BODRUM RÜZGARI

İTALYA’DA BODRUM RÜZGARI
REKLAM ALANI

BODRUM Yarımadası Tanıtma Vakfı (BOTAV) 12-14 Ekim 2017 tarihleri arasında İtalya’nın Rimini kentinde düzenlenen TTG Incontri Turizm Fuarı’na katıldı.

İtalya’nın Rimini kentinde 12-14  Ekim tarihleri arasında düzenlenen TTG Incontri Turizm Fuarı’nda ilçenin tanıtımının yapıldığı Bodrum standı büyük ilgi gördü. Kültür ve Turizm Bakanlığı Roma Kültür ve Tanıtma Ataşesi Esin Zeynep Selvi ile İtalyan tur rehberleri ve acente yöneticilerinin büyük ilgi gösterdiği Bodrum standında kentin kültür, tarihi, ören ve mavi yolculuğu ile ahşap yatlarının yapıldığı tersaneler bölgesi tanıtıldı. Esin Zeynep Selvi, stantta görevli BOTAV yetkilileri ile yaptığı görüşmede, “Kültüre önem verenlerin ülkesi İtalya’da, ülkemizin kültürel tanıtımını sürdürmeliyiz. İnanıyorum ki önümüzdeki sezon, Türkiye’ye olan talep artarak devam edecek. Bu tanıtım Bodrum için gerçekten çok iyi oldu, İtalyan turistlerin önemli bölümü tarih ve kültür kentlerini tatilde daha çok tercih ediyor” dedi.

CHP’li Bodrum Belediye Başkanı ve BOTAV Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kocadon ise İtalya’da Bodrum’un tanıtımı için yapılan çalışmaların önümüzdeki süreçte Bodrum’a önemli katkılar sağlayacağına inandığını belirterek, “Bodrum Tanıtma Vakfı olarak yeni fuar döneminde de Bodrum tanıtımlarımızı, dünyanın en önemli kentlerinde düzenlenen turizm fuarlarına katılarak yaptığımız çalışmalarla sürdürüyoruz. BOTAV yetkililerimiz, katıldıkları fuarlarda kurulan Bodrum standında, Bodrum’un tanıtım çalışmalarını aktif bir şekilde yürütürken bir yandan da önemli tur operatörleri ve devlet yetkilileri ile de görüşmeler yaparak Bodrum’a daha çok turistin gelmesini sağlamak üzere uğraş veriyor. Birlik beraberlik içinde, Bodrum’a gönül veren turizmcilerimizin de destekleriyle gerçekleştirdiğimiz bu çalışmalarımızın meyvesini, önümüzdeki süreçte alacağımıza inancım tam. Yeter ki birbirimizi desteklemeye, gönül birliği yapmaya devam edelim. Dünya barış topluluğu gibi yaşayan, hoşgörü kültürüyle beslenen, ülkemizin dünyaya açılan en medeni kapısı niteliğine sahip Bodrum’un bu ruhunu, tüm dünyaya hep birlikte tanıtalım” dedi. Kocadon 2018 yılı turizm sezonu için yaklaşık 30 turizm fuarına katılacaklarını belirtti.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ