İspanyol Restaurantında Kermes ve Workshoplar Başlıyor

0
40

Bodrumluların aşına olduğu İspanyol Restaurantı La Pasion’da geleneksel hale gelen Yıl sonu Kermes ve workshoplarbaşladı.
İspanyol Restaurantı La Pasion’un sahibi Necmettin Kılıç, tarafından düzenlenen ve Bodrumlu  girişimcilerin katıldığı Kermes ve workshop organizasyonların ilki önümüzdeki pazar günü yapılacak. Yüzlerce kişinin ziyaret ettiği workshoplarda sıcak şarap ve çeşitli Tapaslar sunulacak.
Bodrumlular La Pasion Restaurantın sahibi Necati Kılıç’a bahara kadar devam edecek olan kermes ve workshoplarıa tüm Bodrumluları davet etti.

Paylaş
Önceki İçerikBodrumlu gaziler Çanakkale’de
Sonraki İçerikMehmet Kocadon değişim rüzgarını bu kez Yatağan’da estirdi
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here