İsmail Cem Cambaz Fatsa Belediyespor’da

Fatsa Belediyespor Kulübü Başkanı İbrahim Eroğlu, teknik direktör olarak İsmail Cem Cambaz ile her konuda anlaşma sağlandığını açıkladı.

0
Fatsa Belediyespor Kulübü Başkanı İbrahim Eroğlu, teknik direktör konusunda 3. Lig'in tecrübeli teknik adamı İsmail Cem Cambaz ile her konuda anlaşma sağlandığını açıkladı.
Bodrum spor çevrelerinin yakından tanıdığı teknik direktör İsmail Cem Cambaz, Fatsa Belediyespor ile anlaştı.
TFF 3. Lig 3. Grup temsilcisi Fatsa Belediyespor ile anlaşan Cem Cambaz’ın yardımcıları Ali Merdin, Sabri Yıldıran ve Ziya Akdağ’ı da beraberinde götürdü.
Fatsa Belediyespor Kulübü Başkanı İbrahim Eroğlu, teknik direktör konusunda 3. Lig’in tecrübeli teknik adamı İsmail Cem Cambaz ile her konuda anlaşma sağlandığını açıkladı.
B.B. Bodrumspor’da 14 yıl boyunca farklı teknik kadrolarda yer aldıktan sonra Bölgesel Amatör Lig’den, 3. Lig’e çıkmasına, ilk sezonunda da takımı B.B. Bodrumsporu 3. Lig’de Play-Off oynamasında büyük katkı sağlamıştı.
Daha sonra Sakaryaspor ve Muğlaspor takımlarını çalıştıran Cambaz, geçen sezon Sultanbeyli Belediyespor’da 2.yarının en çok puan toplayan takımı olarak dikkatleri üzerine toplamıştı.
KAYNAKBHA
Paylaş
Önceki İçerikFatma Girik’e geçmiş olsun ziyareti
Sonraki İçerikBahar Datça’da Badem Çiçeği Festivali ile başladı
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here