İsesmotto’da Haluk Kunter ile Kadınlar Matinesi

0

Önümüzdeki Cumartesi akşamı Bitez sahildeki İsesmotto Barda sevilen sanatçı Haluk Kunter ile Kadınlar Matinesi var.
Yaklaşık 3 aydır İsesmotto Barda sahneye çıkan Haluk Kunter, kadın hayranlarının isteği üzerine matine düzenlediklerini söyledi ve “Birçok kadın geç saatlere kadar bara gelip eğlenemiyor. Bu nedenle biz de 3 Şubat akşamı saat 21.00’de başlayacak bir matine düzenledik. Kadınlarla birlikte eğleneceğiz” dedi.
“Gece yarısına kadar sürecek kadınlar matinesinde uygun bir fiyatla hayranlarıyla eğleneceğiz” diyen Haluk Kunter, “Gönlümüzce dans edip eğleneceğiz, yorgunluk atacağız” diye konuştu..

 

 

Paylaş
Önceki İçerikDemiroğlu’nda Büyük Hedef “2020”
Sonraki İçerikBODRUMSPOR ERÇAĞ’I RENKLERİNE BAĞLADI
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here