bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

“İnovasyon Ve Yaratıcı Düşünce”

“İnovasyon Ve Yaratıcı Düşünce”
allkaria

25 Temmuz 2019 Perşembe günü saat 21:00’da Orhan Kemal Meydanı’ndaki söyleşiyi BAHÇEBİZ Gelişim akademisi kurucusu Tülin Kahvecioğlu ve BAHÇEBİZ Gelişim Akademisi oyunla öğrenme alanının liderlerinden Alp Saraçoğlu gerçekleştirecek.

Sınırlayan düşüncelerden sıyrılarak daha yaratıcı ve inovatif bakış açısı için etkili altı adımın anlatılacağı söyleşide aynı zamanda katılımcıların da dahil olduğu hayata dair bir takım sürpriz gözlemler yer alacak.

Tülin Kahvecioğlu; koçluk mesleğine 2005 yılında başlamış, PCC düzeyinde uluslararası sertifikalı lider, üst düzey yönetici ve takım koçudur. 3000 saatin üzerinde koçluk deneyimi bulunmaktadır. Tülin liderlere, üst düzey yöneticilere, takımlara; liderlik, yüksek performans, değişim yönetimi, etkili iletişim ve sürdürülebilir güçlü ilişkiler kurma, konuları başta olmak üzere ihtiyaca yönelik özel oluşturulan ve etkinliği kanıtlanmış paket programları ile hizmet vermektedir. 2007 yılında merkezi Londra’da bulunan, 18 yıllık bir koçluk geçmişine sahip İnside Out Koçluk şirketi ile anlaşmıştır ve Inside Out’un lisanslı koçu olarak Avrupa çapındaki projelerinde yer almaktadır. Inside Out tüm Dünya’da büyük metropollerde deneyimli ve seçkin koçları aracılığı ile etkinliği kanıtlanmış koçluk deneyimini ve programlarını uluslararası şirketlerin üst düzey yöneticilerine ve takımlarına sunmaktadır. Tülin Kahvecioğlu Eğitimini aldığı Erickson College’ın (Canada) mentor koçlarından biri olarak Erickson Eğitimlerini tamamlamış koçların kendilerini geliştirme ve yetiştirmelerini desteklemekte, ACC, PCC sertifikasyonları için değerlendirmelerini yapmaktadır. Tülin, Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi, Eğitim Yönetimi ve Planlaması Bölümü’nden Lisans derecesi ile mezundur. Pedagojik Formasyonu bulunmaktadır.

Alp Saraçoğlu ise; Oyunla eğitim konusuyla 2013’te ilk çocuğu sayesinde tanışmıştır. Çocuklarıyla oynadığı masa üstü oyunların çocuklar üzerindeki pozitif etkisini görüp bunun üzerine yoğunlaşmıştır. Bu konudaki çalışmalarını youtube’da “haydi baba oyun oynayalım” adlı kanalda çocuklara ve ailelere bu tür oyunları tanıtarak ilerletmiştir. Daha sonrasında “Ludio Minima” adında “küçük oyuncu” anlamına gelen kendi markasını kurmuştur.  Bunun devamında da Türkiye’de ilk kez üretilen oyun hamuru kartlarını satışa sunmuştur.  Yoğun ilgi gören bu oyunları sürekli olarak geliştirmekte ve pazara yeni ürünler sunmaktadır.

Bunlara paralel olarak profesyonel hayatta da bir çok masaüstü oyunun eğitimlerine dahil olup hem katılımcı hem de eğitmen statüsünde rol almıştır. BAHÇEBİZ ailesine dahil olmuş ve BAHÇEBİZ Gelişim Akademisinin Gamification bölümünün oluşturulması, geliştirilmesi ve eğitimlerinin verilmesi konusunda çalışmaktadır.

İTÜ Mühendislik Fakültesi mezunu olup işletme üzerine yüksek lisansı bulunmaktadır.
1998 yılında başladığı profesyonel iş yaşamına yaklaşık 20 yıl boyunca çeşitli şirketlerde satış ve yöneticilik yaparak devam etmiştir. En son olarak 3M Türkiye’de 8 yıl yöneticilik yapmıştır.

 

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ