İngiltere’den Geldiler, Manuela’da Kına Yaptılar

Bodrum’da evlenmek için plan yapan ve aylar önceden yaptıkları rezervasyonlarla Manuela hotel’e gelen İngiltere’de yaşayan İranlı çift, geçtiğimiz perşembe akşamı düğün kına yaptılar.

Bodrum’da evlenmek için plan yapan ve aylar önceden yaptıkları rezervasyonlarla Manuela Hotel’e gelen İngiltere’de yaşayan İranlı çift, geçtiğimiz perşembe akşamı düğün kına yaptılar.

İngiltere’de düğünlerin çok yüksek rakamlara çıktığını söyleyen Alex ve Shohreh, “Akrabalarımız ve arkadaşlarımızla toplu bir tatil planladık. Böylece hem tatil hemde düğün yapmaya karar verdik. Bodrum otel fiyatları bizim için çok cazip geldi. Salonda eğlenirken, hem kınamızı hemde düğünümüzü yapma imkanı bulduk. Böylece sadece tatil için otellere para ödemiş olduk. Extra bir ücret ödememiş olduk” dediler.

Manuela hotelde yaptıkları kına törenini Türk anenelerine yakın bir şekilde yapan Alex ve Shohreh çifti, burada gönüllerince güzel eğlenirken, avuç içlerine kına yaktılar. Diğer turistlerde, evlenme yolunda adım atan çifti alkışlayarak tebrik ettiler.

 

leave a reply