bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

İmece İle Çevre Temizliği Yaptılar

İmece İle Çevre Temizliği Yaptılar
allkaria

Çamlık Mahallesi’nde muhtarlık öncülüğünde gerçekleştirilen çevre temizliği etkinliğinde torbalar dolusu çöp toplandı
Bodrum’un kahvaltı yapılabilen kır sofralarıyla ünlü Çamlık Mahallesi’nde mahalle muhtarı Mehmet Kahraman’ın öncülüğünde temizlik çalışması yapıldı. Etkinliğe mahalle sakinleri ve doğayı sevenler olmak üzere yaklaşık 40 kişi katıldı. Mahalle ve çevresinden toplanan torbalar dolusu çöp, Bodrum Belediyesi Temizlik İşleri ekiplerince bölgeden alındı.
Mahalle muhtarı Mehmet Kahraman, yaptığı açıklamada “Biz daha önce de bu etkinliği belli aralıklarla yapıyorduk ama bu kez daha geniş katılım oldu. Çamlık sakinleri, mahalledeki Regnum sitesi sakinleri, doğayı sevenler de katıldı. Pandemi dolayısıyla çocukları çalışmaya almadık. Topladığımız çöpleri Bodrum Belediyesi aldı.  Daha temiz bir çevre istiyoruz. Bu çalışmayı yaparken de çevreyi kirletenlere mesaj vermek istedik” diye konuştu.
Kahraman, “Bu arada Bodrum Belediyesi bütün çöp konteynırların bakımını yaptı, bütün sokaklarımız süpürüldü, meydanlarımız yıkandı. Hedefimiz Çamlık Mahallesini Bodrum’un en temiz köyü yapmak” dedi.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ