bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

İMEAK DTO Bodrum ilk eğitim setini tamamladı

allkaria

İMEAK Deniz Ticaret Odası Bodrum Şube, 26 Ocak 2019 Cumartesi başladığı eğitim,
bilinçlendirme ve farkındalık konularının üçüncü ayağı olan “Denizcilikte Liderlik” eğitim
seminerini 09 Şubat 2019 tarihinde tamamladı.

İMEAK Deniz Ticaret Odası Bodrum Şube tarafından, sektörde iş disiplini ve mesleki
standartların arttırılması yönündeki çalışmalar kapsamında verilen planlı eğitim ve farkındalık oluşturma programının ilk seti tamamlandı.

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Denizcilik Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Tuncay KULELİ tarafından, İMEAK DTO Bodrum Şube hizmet binasında verilen eğitime katılan üyelerden olumlu ve çalışmaları teşvik edecek türden geri dönüşler alındı.

Eğitimler, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Denizcilik Meslek Yüksekokulu akademisyenleri
tarafından Bodrum DTO bünyesinde ücretsiz olarak verildi.

İMEAK DTO Bodrum Şube Başkan Yardımcısı Fatih Öztarakçı, denizcilik eğitimi konusunda bölgemizin en yetkin kurumu olan Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Denizcilik Meslek Yüksekokulu yönetimi ve akademisyenlerine teşekkür etti.

Öztarakçı “Bodrum ulusal ve uluslararası önemde denizcilik potansiyeline sahip bir ilçemizdir. Bu kapsamda yat tasarımı, yat personeli, yat kaptanı, yat inşaatı, gastronomi, deniz turizmi, liman işletme gibi alanlarda eğitimli personele olan ihtiyaç her geçen gün artmaktadır.

Bu talebe cevap vermek ve arz kalitesini arttırmak için çıktığımız bu yolda, İMEAK DTO Bodrum Şubesi olarak, iş disiplini ve mesleki standartların yükseltilmesi için ilk aşamanın farkındalık yaratmak olduğunu gördük.

Bu amaçla planladığımız eğitimlerin ilk setini, beklentilerimizin üzerinde katılım ve ilgi ile tamamlamış bulunuyoruz.

Yeni eğitim konularının belirlenmesi ve çeşitlendirilmesi ile ilgili önümüzdeki süreçte çalışmalarımızı hızlandırarak devam ettireceğiz. Kalitesi ile Dünyada bilinen Bodrum denizciliğini bir adım daha ileri taşımak adına bütün denizcilerimizi ileride yapılacak eğitimlere bekliyoruz. Sayın Başkanımız Orhan Dinç’ in de sürekli vurguladığı üzere katılımcı bir anlayışla yönettiğimiz Odamız bütün
denizcilerimizindir. Her türlü görüş ve öneriye açık olduğumuzu kamuoyuyla paylaşıyor,
bütün denizcilerimizi saygıyla selamlıyorum” dedi.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ