İMEAK Deniz Ticaret Odası eğitimleri ilgi gördü

Bodrum Deniz Ticaret Odası, çalışmalarını sürdürdüğü eğitim, bilinçlendirme ve farkındalık konularının ikinci eğitimi “Müşteri İlişkileri Yönetimi”ni tamamladı.

0
Bodrum Deniz Ticaret Odası tarafından verilen eğitimlerin ikincisi Müşteri ilişkileri yönetimi idi.

Bodrum Deniz Ticaret Odası, çalışmalarını sürdürdüğü eğitim, bilinçlendirme ve farkındalık
konularının ikinci eğitimi “Müşteri İlişkileri Yönetimi” seminerini tamamladı.

İMEAK Deniz Ticaret Odası Bodrum Şube tarafından verilen planlı eğitimlere ilgi ve katılım
gün geçtikçe artıyor.

Eğitimler Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Denizcilik Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Kaptan Mehmet Özgür YENİLMEZ tarafından veriliyor. İMEAK DTO Bodrum hizmet binasında ücretsiz verilen eğitimlere katılan üyelerden gelen dönüşler olumlu ve teşvik edici.

Sektörde iş disiplini ve mesleki standartların artırılması yönündeki çalışmalar;  9 Şubat 2019 Cumartesi saat 13.30-16.00 Denizcilikte Liderlik, Seminer konusuyla devam edecek.

 

Paylaş
Önceki İçerikGöbeklitepe Bodrum’daydı
Sonraki İçerikYelken Federasyonu Kış Kupası Ödülleri dağıtıldı
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here